+90 507 360 72 15
info@korfezhair.com

Hakkımızda

Saç ekimi Edremit. Ege Bölgesi'nin incisi Kazdağları eteklerinde yüz güldüren deneyim.

Saçlarınızı çoğaltmak, güçlendirmek ve sizi yeni baştan yaratmayı amaçlıyoruz…

Türkiye’nin en temiz havasına sahip Edremit Körfezinde tek saç ekim merkezi Körfez Hair Transplant olarak hizmet vermekteyiz. Termal, dağ ve deniz turizminin bir arada yaşandığı Edremit, sahip olduğu Edremit-Altınoluk ve Edremit-Ayvalık kıyı bölgesi, geniş koyları, kumsalları ve mavi bayraklı deniziyle, doğa tutkunlarının dört dörtlük bir gezi seçeneği oluşturan Kazdağları  ile Dünya’nın dört bir yanından gelen turistleri misafir etmektedir. Saç ekimi işlemi öncesi ve sonrasında bu güzel doğa turunu yaşamak isteyen misafirlerimize, körfezimizin en güzel yerlerine gezi imkanı sağlamaktayız.

Körfez Hair Transplant ; danışan memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan, ilkeli ve vizyon sahibi bir oluşumdur.

Biz Körfez Hair Transplant olarak; “yüksek kalitede sağlık hizmetini uygun fiyatlarla hastalarımıza sunmak” hedefindeyiz.

Sağlık sektöründe uzman kadrosuyla gurur duyan Körfez Hair Transplant , misafirlerine üst düzey hijyen koşullarında ve en kaliteli hizmeti sunma prensibiyle çalışmaktadır.

Yurtdışından Türkiye’ye gelen danışanlarımız ve yine şehrimize il dışından gelen misafirlerimiz CoVID-19 sürecinde İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerin aksine, doğal güzelliği ve temiz havasıyla Avrupa’da nadir sayılabilecek izole bir kentte hizmetlerimizi tecrübe ederler. Körfez Hair olarak; operasyon ve işlemlerimizi takip eden tüm süreçlerde misafirlerine destek olur , 7/24 ulaşılabilirlik prensibiyle hizmet ederiz. Tüm bunların yanı sıra, hastalarımıza gerektiğinde konaklama, VIP araç ile transfer sağlayarak, konforu ve memnuniyetini göz önünde bulunduran bir hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz.